• Szkoła Podstawowa nr 11

  • Szkoła Podstawowa nr 11

  • Szkoła Podstawowa nr 11

  • Szkoła Podstawowa nr 11

  • Szkoła Podstawowa nr 11

Najważniejsze sukcesy szkoły

Tytuły laureatów (L) i finalistów (F)

Rok szkolny 2000 / 2001

  • Ogólnopolski Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży – 1L

Rok szkolny 2001 / 2002

  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – etap wojewódzki – 1 L
  • Wojewódzki Konkurs Informatyczny – 1 L

Rok szkolny 2002 / 2003

  • Wojewódzki Konkurs Historyczny – 2 (L)
  • Liga Matematyczna – 1(L)
  • Wojewódzki Turniej Wiedzy Ekonomicznej – 1(L)
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny – 1 (F)

Rok szkolny 2003 / 2004

  • Ogólnopolski Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży – 1(L)
  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski – 1 (L)
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny – 1 (L)
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Sejmie RP – 3 (L)
  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny – 1 (L)
  • Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego – 1 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Geograficzny – 2 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Informatyczny – 1 (F)

Rok szkolny 2004 / 2005

  • Ogólnopolskie Konkurs Wiedzy o Sejmie RP – 3 (F)
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” – 1 (L)
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – etap wojewódzki – 1 L
  • Wojewódzki Konkurs Informatyczny – 1(L)
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny – 1 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Informatyczny – 1(F)

Rok szkolny 2005 / 2006

  • Wojewódzki Konkurs z Fizyki i Astronomii – 1 (L)
  • XIII Ogólnopolskie Warsztaty Matematyczne – 1 (L)
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – 1 (L), 1 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny – 1 (L)
  • Wojewódzki Konkurs Geograficzny – 2 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Geograficzny – 2 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Geograficzny – 2 (L)
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Sejmie RP – 3 (L)
  • Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – 1 (F)
  • Ogólnopolski Konkurs „Ośmiu Wspaniałych” – 1 (L)

Rok szkolny 2006 / 2007

  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny – 1 (L)
  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny – 1 (L)
  • Wojewódzki Konkurs  Informatyczny  – 1 (L)
  • Wojewódzki Konkurs Fizyczny – 1 (L)
  • Ogólnopolski Konkurs Twórczości Dzieci i Młodzieży – 1(L)
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny  – 1 (F)
  • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Sejmie RP – 3 (F)

Rok szkolny 2007 / 2008

  • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – 2 (F)
  • Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego „OLIMPUS” – 1 (F)

Rok szkolny 2008 / 2009

  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – etap wojewódzki – 3 (F)
  • Ogólnopolska Kampania „Zachowaj trzeźwy umysł” – (I miejsce klasa 3 f) 1(L)
  • Wojewódzki Konkurs” Red, White and Blue” – 1 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny – 2 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – 1 (F)

Rok szkolny 2009 / 2010

  • Wojewódzki Konkurs Fizyczny – 1 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Informatyczny  – 1 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Matematyczny – 1 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Biblijny  – 1 (L)
  • Wojewódzki Konkurs Geograficzny  – 1 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny  – 1 (F)

Rok szkolny 2010 / 2011

  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – etap wojewódzki – 1 (L)
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny  – 3 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Biologiczny  – 1 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej - 1 (F)

Rok szkolny 2011 / 2012

  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” – etap wojewódzki – 1 (L)
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny  – 2 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Biologiczny  – 1 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Języka polskiego - 1 (F)

Rok szkolny 2012 / 2013

  • Wojewódzki Konkurs Informatyczny – 1 (L)
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny  – 1 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Biologiczny  – 1 (F)
  • Wojewódzki Konkurs z Fizyki  – 1 (F)

Rok szkolny 2013 / 2014

  • Wojewódzki Konkurs z Matematyki – 1 (L)

Rok szkolny 2014 / 2015

  • Wojewódzki Konkurs z Języka polskiego – 2 (L)
  • Ogólnopolski Konkurs PCK  – 1 (L)
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny  – 1 (F)
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Dzieje i Losy Oręża Polskiego" - 2 (F)
  • Wojewódzki Konkurs Chemiczny - 1 (F)
  • Wojewódzki Konkurs z Fizyki  – 1 (F)

Turniej Wiedzy o Słupsku i Konstytucji 3 Maja:

I miejsce: 2002r., 2003r., 2004r.,

Turniej Wiedzy o Słupsku, Konstytucji 3 Maja i Unii Europejskiej:

I miejsce: 2005r., 2006r., 2007r., 2008r., 2009r., 2010r., 2014r.

Słupska Olimpiada Młodzieży:

Rok szkolny 2006 / 2007:

  • I miejsce dziewcząt
  • I miejsce chłopców
  • I MIEJSCE W PUNKTACJI GENERALNEJ WŚRÓD GIMNAZJÓW (124 pkt)

Rok szkolny 2009 / 2010:

  • I miejsce dziewcząt
  • II miejsce chłopców
  • I MIEJSCE W PUNKTACJI GENERALNEJ WŚRÓD GIMNAZJÓW (112 pkt)

Rok szkolny 2010 / 2011:

  • I miejsce dziewcząt
  • II miejsce chłopców
  • I MIEJSCE W PUNKTACJI GENERALNEJ WŚRÓD GIMNAZJÓW (112 pkt)

Rok szkolny 2011 / 2012:

  • II miejsce dziewcząt
  • II miejsce chłopców
  • I MIEJSCE W PUNKTACJI GENERALNEJ WŚRÓD GIMNAZJÓW

Rok szkolny 2012 / 2013:

  • IV miejsce dziewcząt
  • IV miejsce chłopców
  • IV MIEJSCE W PUNKTACJI GENERALNEJ WŚRÓD GIMNAZJÓW

Rok szkolny 2013 / 2014:

  • II miejsce dziewcząt
  • IV miejsce chłopców
  • III MIEJSCE W PUNKTACJI GENERALNEJ WŚRÓD GIMNAZJÓW

Rok szkolny 2014 / 2015:

  • IV miejsce dziewcząt
  • III miejsce chłopców
  • II MIEJSCE W PUNKTACJI GENERALNEJ WŚRÓD GIMNAZJÓW

 

Klauzula informacyjna RODO

Thursday the 2nd - Custom text here - Free Joomla 3.5 Templates.