• Szkoła Podstawowa nr 11

Szkoła Podstawowa nr 11 wyróżniona Certyfikatem Społecznie Zaangażowanej Placówki

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki nadany przez UNICEF za realizację projektu „Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę”. Dziękujemy serdecznie całej społeczności szkolnej: młodzieży (w szczególności wolontariuszom), rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za wrażliwość i chęć niesienia pomocy potrzebującym dzieciom; to dzięki Wam nasza szkoła otrzymała to zaszczytne wyróżnienie.

UNICEF to organizacja humanitarna działająca na rzecz dzieci. Pracuje w małych wioskach
i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii, ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa. Jednym z bardzo ważnych obszarów działań UNICEF jest edukacja i kształtowanie świadomości dzieci
i młodzieży. Szkoły zainteresowane propagowaniem wśród swoich podopiecznych idei pomocy humanitarnej zostały zaproszone do przyłączenia się do Klubu Szkół UNICEF. W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła po raz pierwszy realizuje projekty UNICEF w ramach ww. Klubu.

Wednesday the 15th - Custom text here - Free Joomla 3.5 Templates.