BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM

W dniu 26.04.2018 w SP10 odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu powiatowym. Drużyna Gim5(SP11) zajęła II miejsce opiekun drużyny Leszek Krajnik

PIŁKA NOŻNA CHŁOPCÓW

W dniu 24.04.2018 na stadionie klubu Gryfa Słupsk zostały rozegrane zawody piłki nożnej w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży gdzie drużyna Gim5(SP11) zajęła III miejsce i odebrała brązowe medale opiekunem zespołu był Leszek Krajnik

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

W dniach 11 i 17 kwietnia zostały rozegrane zawody z piłki siatkowej chłopców w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Chłopcy z naszej szkoły zajeli wysokie III miejsce i odebrali brązowe medale rozgrywek. Opiekunem zespołu był Paweł Ptaszek

XVII  GRAND  PRIX  SKOKU  WZWYŻ  SŁUPSKA

25 listopada na hali lekkoatketycznej w Słupsku odbył się XVII konkurs skoku wzwyż z cyklu Grang Prix Słupska. Nasi skoczkowie zaprezentowali się bardzo dobrze i w klasyfikacji szkół uzyskali II miejsce. Indywidualnie dziewczęta Marta Polewik i Aleksandra Szewczuk z klasy 2e zdobyły ex aequo VII miejsce natomiast wśród chłopców Antoni Ludwisiak z 3e wygrał konkurs wynikiem 160 cm Gratulujemy!!!

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW - MISTRZYNIE SŁUPSKA !!!

9 listopada w hali sportowej byłego gimnazjum nr 4 odbyły sie zawody tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w ramach rozgrywek Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Wśród chłopców startowało osiem drużyn a nasza szkoła zajęła 5 miejsce, natomiast dziewczęta tak jak przed rokiem, grały rewelacyjnie i okazały się najlepsze ogrywając swoje rywalki i zdobywając tytuł mistrza Słupska w tenisie stołowym dziewcząt wśród szkół gimnazjalnych. Zwycięski skład to: Izabela Kubacka kl III a i Małgorzata Mirynowska kl II c

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT -  MISTRZYNIE SŁUPSKA !!!

Zakończyły się rozgrywki w unihokeja dziewcząt, które trwały dwa dni. Zawodniczki rozgrywały swoje mecze systemem "każdy z każdym". Naszym dziewczętom udał się rewanż za ubiegły rok i wykonały plan na szóstkę z plusem, wygrywając cały turniej!!! Nasze zawodniczki nie dały szans rywalkom wygrywając wszystkie swoje mecze:

SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE

Z powodu złej pogody zawody były przekładane na kolejny termin. Na szczęście tydzień później pogoda dopisała i młodzież startująca w zawodach mogła rywalizować między sobą w Lasku Północnym. Każdy z zawodników i zawodniczek maiła do przebiegnięcia 950m crossu. Na ostateczny wynik pracowała cała drużyna, czyli 10 zawodników. Oto wyniki rywalizacji:

Gimnazja i 7 klasy szkół podstawowych (rocznik 2002-2004)

DRUŻYNOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE

Nasza szkoła rozpoczeła sezon sportowy udziałem uczniów w drużynowych biegach przełajowych. Zawody te jak co roku były rozgrywane w Słupskim Parku Kultury i Wypoczynku. Zawodnicy musieli przebiec długi dystans, dla dziewcząt było to około 1200m a dla chłopców 2400m. Wyniki końcowe szkół biorących udział: