Zakończenie  SŁUPSKIEJ  OLIMPIADY  MŁODZIEŻY

2 czerwca na stadionie 650-lecia zostały podsumowane rozgrywki sportowe w ramach Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży. Po podsumowaniu całorocznych rozgrywek sportowych wręczono dyplomy i puchary dla najlepszych szkół w Słupsku. Nasza szkoła zajeła miejsca:

•  II miejsce w kategorii dziewcząt
  •  IV miejsce w kategorii chłopców
  •  III miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych

MISTRZ SŁUPSKA w skoku wzwyż

Mamy mistrza w skoku wzwyż wśród gimnazjalistów Słupska. W cyklu sześciu Grand Prix skoku wzwyż Michał Nakonieczny z klasy III a zdobył najwięcej punktów i zdobył zaszczytny tytuł najlepszego skoczka wzwyż wśród Słupskich szkół. W kategorii dziewcząt również dobre IV miejsce zjęła Olga Bilska z klasy III d. Gratulujemy naszym gimnazjalistom udanych startów w zawodach.

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

W dniach 19-26.02.2014r w hali sportowej Gimnazjum nr 6 w Słupsku odbyły się rozgrywki piłki ręcznej chłopców w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Do finału imprezy dotarły zespoły Gimnazjum nr 5  i G6. Po dobrym meczu i emocjonującej końcówce, nieznacznie lepsi okazali się młodzi piłkarze ręczni z szóstki. Gimnazjum nr 5 grało w składzie:

Golis Patryk, Lach Paweł, Kuśnierczak Michał, Kołodziejczak Dawid, Sałacki Igor, Drabarz Dawid, Granicki Paweł, Krauze Piotr, Napierkowski Fabian, Sobierski Igor.

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

W grudniu 2013r jeszcze przed świętami w gimnazjum nr 6 odbył się 2-dniowy turniej piłki siatkowej chłopców. Po pierwszym dniu zawodów nasi chłopcy awansowali do półfinałów i dnia następnego rozegrali jeszcze dwa mecze. Ostatecznie zajęliśmy IV miejsce, zabrakło nam naprawdę niewiele aby stanąć na podium. Naszą szkołę reprezentowali:

Granicki Paweł, Drabarz Dawid, Magdziński Grzegorz, Sałacki Igor, Kierbić Wojciech, Wernerowski Kacper, Stropek Mateusz i Salnik Dawid.

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI DZIEWCZĄT W UNICHOKEJU

Po wygraniu turnieju w Słupsku nasze dziewczęta awansowały do półfinału wojewódzkiego w unihokeju. Zawody zostały rozegrane 19.11.2013 na hali słupskiego Mechanika. Nasze dziewczęta zaprezentowały się bardzo dobrze (wyróżniającą była nasza bramkarka Natalia Stelmachowicz) i zajęły III MIEJSCE.

TENIS STOŁOWY DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W środę 13.11.2013 r. w Gimnazjum nr 4 odbył się turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Nasza drużyna dziewcząt była faworytem turnieju natomiast chłopcy mieli za zadanie godnie reprezentować naszą szkołę w rozgrywkach. Tak też się stało, nasze dziewczęta bez najmniejszych problemów pokonały pozostałe drużyny i zajęły I MIIEJSCE, a chłopcy po bardzo dobrej grze zajęli bardzo dobre IV miejsce. Naszą szkołę reprezentowali:

Drużyna dziewcząt: Bilska Olga, Piskorska Justyna

Drużyna chłopców: Żuralski Miłosz, Szempliński Eryk, Kierbić Wojtek

STRZELNICA SPORTOWA

Na początku listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach strzeleckich na strzelnicy "Gryf Słupsk". Trener Słupskiego Gryfu Pan Julian LIs wytłumaczył i zapoznał uczniów jak postępować z bronią i jak strzelać i celować do tarczy. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach a niektórzy z nich rozpoczęli treningi na strzelnicy.

UNIHOKEJ  DZIEWCZĄT  I  CHŁOPCÓW

16 i 17 października na hali przy gimnazjum nr 2 zostały rozegrane zawody w unihokeju dziewcząt i chłopców. Duża liczba drużyn sprawiła, że zawody podzielono na dwa dni rywalizacji. Każda drużyna musiała zagrać od 4 do 5 meczy. Dziewczęta z naszej szkoły wygrały rywalizację i zajęły I miejsce, awansując do półfinału wojewódzkiego w unihokeju. Chłopcy po dobrej grze musieli uznać wyższość rywali i zajęli ostatecznie IV miejsce. Wszystkim gratulujemy

Skład dziewcząt : Bilska Olga, Borzyszkowska Katarzyna, Jochemczak Nikola, Królikowska Dominika, Traczyk Dominika, Aleksandrowicz Anna, Mezgier Oliwia, Garst Michelle, Sałacka Daria.

Skład chłopców : Jermalonek Bartłomiej, Piskorz Filip, Górawski Grzegorz, Siemieniewski Jakub, Mazurczyk Michał, Drabarz Dawid, Kuśnierczak Michał, Lach Paweł, Golis Patryk.

SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE  DZIEWCZĄT  I  CHŁOPCÓW

ROZPOCZĘCIE SPORTOWEGO ROKU SZKOLNEGO

20 września 2013 r. na stadionie 650-lecia odbyło się rozpoczęcie sportowego roku szkolnego 2013/14. W uroczystości udział wzięły wszystkie szkołypodstawowe, gimnazja, szkoły ponadpodstawowe, a także przedstawicieleprzedszkoli. Z tej okazji rozegrane zostały sztafety olimpijskie (800m,400m, 200m, 100m), w których to drużyna dziewcząt zajęła 4 miejsce, a chłopców 2!

Zawody wędkarskie "Złota Rybka Prezydenta Miasta Słupska" W niedziele 22 września na stawku łabędzim w Słupsku odbyły się coroczne zawody wędkarskie dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjów. Do startu w zawodach zgłosiło się 30 zawodników. Zawodnicy z naszej szkoły uplasowali się w połowie stawki, niestety nie udało się zwyciężyć ale zawody należy zaliczyć do udanych. Naszą szkołę reprezentowali:

Piskorz Filip kl II g i Miotk Oskar z kl II f.

Rekord Polski

14. 09. 2013 w Słupsku na stadionie 650-lecia uczennica kl.III d Olga Bilska w rzucie oszczepem ustaliła nowy rekord Polski w kategorii młodzików, który obecnie wynosi 46,48 metra. Wynik ten pozwolił jej zająć I miejsce i otrzymać złoty medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w lekkiej atletyce.

31. 08. 2013 w Sopocie odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Młodzików w lekiej atletyce Olga Bilska uczennica klasy kl. IIId  zdobyła złoty medal a zarazem została Mistrzynią Województwa w rzucie oszczepem w 2013 roku. Zdobyła również nominacje do mistrzostw Polski Młodzików które odbędą się w Radomiu w dnach 28 i 29.09.2013r.

Thursday the 15th - Custom text here - Free Joomla 3.5 Templates.