AGROCROSS

24 kwietnia nasza szkoła brała udział w biegu zoorganizowanym przez Zespół Szkół Agrotechnicznych w Słupsku. Trasa przebiegała wokół szkoły i liczyła 2000m dla dziewcząt jak i dla chłopców. Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Aleksandra Suszek z klasy I e ( I miejsce wśród dziewcząt), natomiast wśród chłopców najlepszym okazał się Alan Wieczorek z klasy II d, a trzecie miejsce zajął Paweł Smoliński z klasy III b. Gratulujemy udanego występu naszym gimnazjalistom.

PIŁKA  KOSZYKOWA  DZIEWCZĄT

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W marcu po feriach swoje zmagania rozpoczęli siatkarze i siatkarki z naszej szkoły. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy dobrze zareprezentowali się na turnieju. Dziewczyny były trochę lepsze i wywalczyły III miejsce a chłopcy IV.

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW

Dobry występ na zawodach z piłki ręcznej zanotowali nasi piłkarze ręczni, którzy ostatecznie zajęli wysokie II miejsce. Skład reprezentacji szkoły składał się głównie z klasy 1e, która jest klasą sportową o profilu piłki ręcznej. Dlatego cieszy nas bardzo II miejsce ponieważ chłopcy musieli rywalizować z zawodnikami o dwa lata starszymi od siebie. Gratulujemy

TENIS STOŁOWY  DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Tradycyjnie już od wielu lat tenis stołowy dziewcząt i chłopców odbył się w gimnazjun nr 4. W turnieju brały udział drużyny 3-4 osobowe. Dziewcząta ustąpiły miejsca gospodarzom i zajeły 2 miejsce a chłopcy po bardzo dobrej grze zajeli 4 miejsce, zabrakło niewiele aby znaleźli się w finale.

UNIHOKEJ  DZIEWCZĄT  I  CHŁOPCÓW

4-6 listopada odbyły się rozgrywki unihokeja dziewcząt i chłopców. Dziewczęta rywalizowały ze sobą systemem każdy z każdym a chłopcy byli podzieleni na dwie grupy. Nasze zawodniczki grały świetnie i wywalczyły              2 miejsce na turnieju. Zawodnicy również dobrze przezentowali się na boisku ale musieli uznać wyższość rywali i ostatecznie zostali sklasyfikowani na 4 miejscu.

SZTAFETOWE  BIEGI  PRZEŁAJOWE

8 pażdziernika w lasku Północnym odbyły się sztafetowe biegi przełąjowe, których rywalizowały wszystkie gimnazja ze słupska. Drużyna składała się z 10 zawodniczek/zawodników i każdy miał do przebiegniącia dystans 950m. Dziewczęta z naszej szkoły zajeły wyskoie 2 miejsce a chłopcy również wyskoie 3 miejsce. Gratulujemy

INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE

30 września w Parku Kultury i Wypoczynku odbyły się pierwsze zawody sportowe w roku szkolnym 2014/15 a mianowicie indywidualne biegi przełajowe. Nasza szkoła dobrze rozpoczęła rywalizację sportową między gimnazjami i zajeła dwa III miejsca zarówno w chłopcach jak i w dziewczętach. Wśród wyróżnionych zawodniczek była uczennica naszej szkoły Aleksandra Suszek z Ie która zajęła II miejsce i awansowała do biegu na etapie wojewódzkim. Do biegów na etapie wojewódzkim awansowali również nasi chłopcy Paweł Smoliński z IIIb i Alan Wieczorek z II d. Gratulujemy!!

Tuesday the 18th - Custom text here - Free Joomla 3.5 Templates.