MITYNG LEKKOATLETYCZNY "PRZEZ POSTOMINO DO RIO"

23 kwietnia w Postominie odbył się mityng lekkoatletyczny pod nazwą "Przez Postomino do Rio". W imprezie startowali uczniowie naszej szkoły. Osiągnęliśmy na mityngu wiele sukcesów m.in nowy rekord szkoły w biegu na 1000m chłopców z wynikiem 2.50.18, Milena Marzenta zajęła III miejsce w biegu na 100m, Kamil Sikorski zajął II miejsce w biegu na 100m i Julian Gardzielewski zajął III miejsce w biegu na 100m. Gratulujemy sukcesów młodym sportowcom.

AGROCROSS
22 Kwietnia w Zespole Szkół Agrotechnicznych odbył się bieg dla szkół gimnazjalnych na 2000 m. W biegu uczestniczyło ponad 200 zawodników i zawodniczek w tym nasza szkoła. Najlepiej z naszej szkoły zaprezentowała się uczennica klasy Ie OLIWIA KOTECKA która uzyskała w biegu III miejsce. Gratulujemy wszystkim startu i ukończenia biegu.

WICEMISTRZOWIE SŁUPSKA W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

4 kwietnia w gimnazjum nr 6 odbył się 2-dniowy turniej piłki siatkowej chłopców. Po pierwszym dniu zawodów nasi chłopcy awansowali do półfinałów z pierwszego miejsca i dnia następnego rozegrali jeszcze dwa mecze. Ostatecznie zajęliśmy II miejsce, zabrakło nam naprawdę niewiele aby stanąć na najwyższym podium. Naszą szkołę reprezentowali:

Kierbić Wojciech, Mazurczyk Michał, Rosiński Paweł, Bednarek Jakub, Łaga Kacper, Szostakiewicz Iwo, Szewczyk Mateusz, Świderski Tomasz

LEKKOATLETYKA  ŁĄCZY  POKOLENIA

W dniu 19 marca uczniowie naszej szkoły brali udział w imprezie biegowej "wiosenne przebudzenie", która odbyła się na terenie lasku północnego.

XV GRAND PRIX SŁUPSKA w SKOKU WZWYŻ - FINAŁ

7 lutego w Gimnazjum nr 4 odbył się ostatni finałowy konkurs  XV grand prix Słupska w skoku wzwyż wśród gimnazjów. W klasyfikacji generalnej chłopców z naszej szkoły najlepiej zaprezentował się Paweł Rosiński który uzyskał II miejsce oraz w klasyfikacji dziewcząt Zuzanna Ludwikowska która w generalce uzyskała V miejsce.

Wyniki klasyfikacji generalnej wśród szkół:

I miejsce - Gimnazjum nr 4

II miejsce - Gimnazjum nr 5

III miejsce - Gimnazjum nr 3

IV miejsce - Gimnazjum nr 2

XV GRAND PRIX SŁUPSKA w SKOKU WZWYŻ - konkurs o puchar DYREKTORA GIMNAZJUM NR 5

Jeden z konkursów grand prix Słupska w skoku wzwyż odbył się 23 stycznia w naszej szkole. Zorganizowali go nauczyciele wychowania fizycznego wraz z uczniami klas II w ramach projektu edukacyjnego. W konkursie wzieło łącznie 25 zawodniczek i zawodników. Najlepszymi skoczkami z naszej szkoły okazali się Zuzanna Ludwikowska z klasy II c ( IV miejsce) i Paweł Rosiński z klasy III a ( II miejsce ). W klasyfikacji druzynowej nasza szkoła zajęła II miejsce, wygrało gimnazjum nr 4 ze Słupska.

TURNIEJ  STRZELECKI

TENIS STOŁOWY DZIEWCZAT I CHŁOPCÓW

16 listopada w Gimnazjum nr 4 odbył się turniej tenisa stołowego wśród dziewcząt i chłopców. Jak co roku dziewczęta okazały się lepsze od chłopców i staneły na podium zajmując III miejsce natomiast chłopcy zajeli IV miejsce.

UNIHOKEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

23 - 28 października na hali przy gimnazjum nr 2 zostały rozegrane zawody w unihokeju dziewcząt i chłopców. Duża liczba drużyn sprawiła, że zawody podzielono na kilka dni rywalizacji. Każda drużyna musiała zagrać od 4 do 5 meczy. Dziewczęta z naszej szkoły zakończyły rywalizację na III miejscu, a chłopcy po dobrej grze musieli uznać wyższość rywali i zajęli ostatecznie VI miejsce. Wszystkim gratulujemy

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

8 pażdziernika w lasku Północnym odbyły się sztafetowe biegi przełąjowe, których rywalizowały wszystkie gimnazja ze słupska. Drużyna składała się z 10 zawodniczek/zawodników i każdy miał do przebiegniącia dystans 950m. Dziewczęta z naszej szkoły zajeły wyskoie 2 miejsce a chłopcy staneli na najwyższym stopniu podium i zajęli I miejsce. Gratulujemy

INDYWIDUALNE  BIEGI  PRZEŁAJOWE

29 września w Parku Kultury i Wypoczynku odbyły się pierwsze zawody w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży. Rozpoczelismy sportowy rok od wysokich lokat dziewczeta zajęły ogólnie II miejsce  a chłopcy w ogólnej klasyfikacji wypadli na III miejscu. Na indywidualne pochwały zasługują Aleksandra Suszek z Kl II e która zajęła indywidualnie II miejsce oraz Paweł Rosiński z kl III a który zajął również II miejsce. Gratulujemy

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Thursday the 18th - Custom text here - Free Joomla 3.5 Templates.